Działo się u nas !

22.11.2023 w naszej galerii w Krakowie przy Legionów Piłsudskiego 23 miała miejsce premiera albumu Święto Lasu zespołu Big Bit Kid. Premiera została uświetniona kameralnym koncertem zespołu w składzie Mariusz Kokoszka, Adam Struzik, Jakub Struzik i Adrian Marzec. Zespół w otoczeniu dzieł autorów prezentujących swoje prace w galerii wykonał 5 klimatycznie zaaranżowanych choć z rockowym pazurem zagranych utworów z premierowej płyty. Na wydarzeniu obecni również byli producent płyty Wojtek Famielec i autorka grafiki Paula Bujakowska-Szumlańska. A przede wszystkim zacne grono bliskich i fanów zespołu, którzy tłumnie przybyli na wydarzenie.

Poniżej krótka fotorelacja dzięki zdjęciom Piotra Habało.

Dziękujemy pięknie za to wydarzenie i do zobaczenia na kolejnych ! 

Wernisaż wystawy Aliny Choma Czułym okiem - 1.10.2022.

Piknik lokalnych smaków i wernisaż wystawy Wiśnickiego Plastyka - 9.09.2022.

Wystawa prac AMUN - 10.10.2021.

Kochani !

Ddzieki uprzejmości AMUN i przy współpracy z Festiwalem Integracja Malowana Dżwiękiem mieliśmy zaszczyt gościć prace Artystów Malujących Ustami i Nogami. Niesamowite dzieła można było oglądać na festiwalu oraz w nasze galerii w części wystawowej od 23.10. do 11.11.2021. 

Autorzy : Martynka Gruca, Walery Siejtbatałow, Stanisław Kmiecik, Mariusz Mączka, Teresa Frys, Katarzyna Warachim, Mariola Wower, Agnieszka Sapińska, Małgorzata Maria Waszkiewicz, Dorota Szachewicz, Bartosz Ostałowski, Monika Kamińska, Marika Kropidłowska, Małgorzata Pauspert, Mikołaj Kastelik, Jan Soporek, Emilia Andruszko Ratajczak, Arkadiusz Cyprian, AMUN, VDMFK/Amfpa – artists & friends.

Poniżej zdjęcia z wystawy, dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia !

Relacja z wernisażu wystawy fotografii Iana Gothier - 11.09.2021.

Kochani jak obiecaliśmy było ciekawie i róznorodnie ! 

Na początek pokaz kolekcji jesiennej mody Anny Watras na bocheńskim rynku i odkrycie kim jest Ian Gothier. A potem tajemnicza nieznajoma zaprowadziła Was do naszej sali wystawowej w której mogliście zobaczyć wspaniałe dzieła Iana Gothier a każde z nich ma swoją własna opowieść i historię.

Dziękujemy Starostwu Bocheńskiemu za patronat !

Serdecznie Wam dziękujemy Kopalnia Sztuki Bochnia i Fotofarm !

Kochani mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwszy w naszej historii wernisaż !!!

Będzie to wernisaż wystawy kolektywu Ewy Sęk i Mikołaja Stomóra pod tytułem Abstrakcje i Kobiety. Startujemy o godzinie 17.00 w sobotę 12 czerwca 2021, więc już za kilka dni ! Wystawa to około 30 obrazów olejnych, akrylowych bądź w technice mieszanej na płótnie, dykcie i materiałach z odzysku. Wydarzenie odbędzie sie w Bochni na Rynku pod numerem 16, wejście przez główne drzwi kamienicy. Ze względów na obowiązujące obostrzenia pamiętajcie o maseczkach. Będziemy zapraszać w 6 osobowych grupach. Czas będzie nam umilał duet Julia Stompór – skrzypce i Krzysztof Stompór – klawisze, co zagrają … będzie ciekawie ! Wystawę będzie można odwiedzać do 11 lipca 2021.

Zapraszamy !!!