Działo się u nas !

Kopalniasztukikraków w XXII Podgórskich Dniach Otwartych Drzwi !

Kochani chcieliśmy poinformować, że Kopalniasztukikraków uczestniczyła w XXII Podgórskich Dniach Otwartych Drzwi. Wydarzenie trwało od 22 do 24 września 2023 roku. W jego ramach w sobotę 23 września od godziny 11 do 18 u nas można było spotkać artystę ludowego Antoniego Marata, rzeźbiarza i malarza na szkle, który zaprezentował swój warsztat oraz prace i Tamarę Balan, która wykonywała wycinanki z papieru swoja autorską metodą.

Pełny program Podgórskich Dni Otwartych Drzwi znajdziecie pod linkiem  https://podgorze.pl/xxii-pdod-pelny-program/ .  

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas pomimo bardzo deszczowej pogody odwiedzili !

Wernisaż wystawy Marka Szczepanika Pod jednym niebem - 21.01.2023.

Wernisaż wystawy Aliny Choma Czułym okiem - 1.10.2022.

Piknik lokalnych smaków i wernisaż wystawy Wiśnickiego Plastyka - 9.09.2022.

Wystawa prac AMUN - 10.10.2021.

Kochani !

Ddzieki uprzejmości AMUN i przy współpracy z Festiwalem Integracja Malowana Dżwiękiem mieliśmy zaszczyt gościć prace Artystów Malujących Ustami i Nogami. Niesamowite dzieła można było oglądać na festiwalu oraz w nasze galerii w części wystawowej od 23.10. do 11.11.2021. 

Autorzy : Martynka Gruca, Walery Siejtbatałow, Stanisław Kmiecik, Mariusz Mączka, Teresa Frys, Katarzyna Warachim, Mariola Wower, Agnieszka Sapińska, Małgorzata Maria Waszkiewicz, Dorota Szachewicz, Bartosz Ostałowski, Monika Kamińska, Marika Kropidłowska, Małgorzata Pauspert, Mikołaj Kastelik, Jan Soporek, Emilia Andruszko Ratajczak, Arkadiusz Cyprian, AMUN, VDMFK/Amfpa – artists & friends.

Poniżej zdjęcia z wystawy, dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia !

Relacja z wernisażu wystawy fotografii Iana Gothier - 11.09.2021.

Kochani jak obiecaliśmy było ciekawie i róznorodnie ! 

Na początek pokaz kolekcji jesiennej mody Anny Watras na bocheńskim rynku i odkrycie kim jest Ian Gothier. A potem tajemnicza nieznajoma zaprowadziła Was do naszej sali wystawowej w której mogliście zobaczyć wspaniałe dzieła Iana Gothier a każde z nich ma swoją własna opowieść i historię.

Dziękujemy Starostwu Bocheńskiemu za patronat !

Serdecznie Wam dziękujemy Kopalnia Sztuki Bochnia i Fotofarm !

Wernisaż wystawy kolektywu Sowa - 12.06.2021.

Kochani mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwszy w naszej historii wernisaż !!!

Będzie to wernisaż wystawy kolektywu Ewy Sęk i Mikołaja Stomóra pod tytułem Abstrakcje i Kobiety. Startujemy o godzinie 17.00 w sobotę 12 czerwca 2021, więc już za kilka dni ! Wystawa to około 30 obrazów olejnych, akrylowych bądź w technice mieszanej na płótnie, dykcie i materiałach z odzysku. Wydarzenie odbędzie sie w Bochni na Rynku pod numerem 16, wejście przez główne drzwi kamienicy. Ze względów na obowiązujące obostrzenia pamiętajcie o maseczkach. Będziemy zapraszać w 6 osobowych grupach. Czas będzie nam umilał duet Julia Stompór – skrzypce i Krzysztof Stompór – klawisze, co zagrają … będzie ciekawie ! Wystawę będzie można odwiedzać do 11 lipca 2021.

Zapraszamy !!!